eONE-FORTY 500

eONE-FORTY 500

Varenummer: eONE-FORTY 500 Kategori:

Beskrivelse

Usikker på hvilken størrelse du skal ha? Bare fyll inn dine mål i “Smartfit bike fitting” systemet for å finne din ideelle størrelse. Finn din størrelse

Tilleggsinformasjon

Ramme eONE-FORTY LITE III

material: aluminium
133mm suspension travel
27.5×2.8" max. wheelsize
148x12mm axle standard
intube
max. 630 Wh

Rammestørrelse

S, M, L, XL, XXL

Farge

LIME/BLACK

Gaffel Marzocchi Z2 eMTB+

Air
140mm suspension travel
Tapered
51mm fork offset
29×2.6" max wheelsize

Bakdemper SUNTOUR RS-EDGE-TR-LO-R8-M6

lockout

Frambrems Shimano M4100

4 piston

Bakbrems Shimano M4100

4 piston

Styrelager

MERIDA-8152

Styre MERIDA EXPERT eTR

780mm width
20mm rise

Styrestem MERIDA EXPERT eTRII

material: aluminium
35mm diameter
0° stem angle
GoPro & Supernova mount
50 mm all sizes

Holker / styretape

MERIDA EXPERT EC

Bakgir

Shimano Deore RDM5100 11

Fremre girhendel

Shimano SL -MT500-IL

Bakre girhende

l Shimano Deore M5100 11

Sadelpinne MERIDA COMP TR

30.9mm diameter
0mm setback
S 100mm travel seatpost – M/L 125mm travel seatpost – XL/XXL 150mm travel seatpost

Sadelklemme

MERIDA EXPERT clamp

Sadel MERIDA COMP CC

V-mount

Pedal

VP VPE-537

Kjede

HG601-11

Kjededrev Shimano CRE70-B

34 teeth
Shimano FCEM600

Kassett Shimano M5100

11-51 teeth
11 speed

Kranklager

included

Felg MERIDA COMP TR

29mm inner width
material: aluminium
Tubeless ready (tubeless tape and valves not included)

Framdekk MAXXIS REKON

29×2.4"
wire
DUAL

Bakdekk MAXXIS REKON

27.5×2.6"
wire
EXO

Nav front Shimano MT400-B

110x15mm width front hub
32 spoke holes
Centerlock

Nav bak Shimano MT400-B

148x12mm width rear hub
36 spoke holes
Centerlock

Bakaksling MERIDA EXPERT TR

including removeable lever, 6/4mm allen key

bremseskive front Shimano RT30

203 mm

bremseskive bak Shimano RTEM300

203 mm

Eiker

Black stainless

lys

LEZYNE E-BIKE POWER STVZO E115, reverse MERIDA Custom Mount / USB REAR Light CG-214RG

Skjermer

C093-02F + C093-02R

motor Shimano EP8

85Nm

batteri

Shimano E8036 630Wh / E8035 504Wh S

display

Shimano SC-E5003

Vekt 23,25 kg

weighed with 29" wheels and at frame size M, without pedals, incl. lights

Krank Shimano FCEM600

165 mm for all sizes

Bremsestrømpe

VLD-880 Foam Black

Kjedefører

OTSP41S

Spare Parts

NumberItem NumberNameInfoPiecesTorque NM
12294001180WASHER2
22221002395BEARING3802V-2RS 24D*15D*7W2
32300012662BOLT1
42300012673SCREW118
72035001617S – LINK1
82221002254BEARING6800V-2RS 19D*10D*5W2
112221002265BEARING6801-2RS 21D*12D*5W2
122300012695SCREW114
132300012684BOLT1
142294002255WASHER2
152294004826WASHER4
162221002328BEARING12214V-2RS 21D*12D*4W8
172300015375BOLT4
182300015386SCREW414
192300005272SCREW15
202311005101DROPOUTDH – 0571
212300010950SCREW24
222300011412SCREW24
23SMART ENTRY1
242300011810SCREW14
252161001671COVER1
262029000856BUMPER1
272161002133ENERGY GUARD TWIST1
282161002229CABLE GUIDE1
292298011283SCREW45
302300015751SCREW312
312300015762SCREW312
322258001133CABLE GUIDE1
332298002501SCREW15
342258003801CABLE GUIDE1
352258005814CABLE GUIDE1
362143002869PLUG1
372143003600PLUG1
382143003804PLUG1
392111001046CABLE HOLDER2
402143003923ON / OFF BUTTON1
RammestørrelseSMLXLXXL
Dekkstørrelse29/27.5″29/27.5″29/27.5″29/27.5″29/27.5″
Rammestørrelse cm4142434547
ST – Seat Tubes (mm)405415430450470
TT – Top Tube (mm)561581603624645
CS – Chain Stays (mm)439.5439.5439.5439.5439.5
HTA – Head Tube Angles (°)66.566.566.566.566.5
STA – Seat Tube Angle (°)76.576.576.576.576.5
BD – Bottom Bracket Drops (mm)2525252525
HT – Head Tube Length (mm)110115120125130
FL – Fork Length (mm)551551551551551
R – Reach (mm)410430450469489
S – Stack (mm)622627631635640
WB – Wheel Base (mm)11601182120412261248
SH – Stand Over Height (mm)729730727733747
You've just added this product to the cart: