ONE-FORTY 400

ONE-FORTY 400

Usikker på hvilken størrelse du skal ha? Bare fyll inn dine mål i “Smartfit bike fitting” systemet for å finne din ideelle størrelse. Finn din størrelse

Ramme ONE-FORTY LITE
Varenummer: ONE-FORTY 400 Kategorier: , ,

Beskrivelse

Usikker på hvilken størrelse du skal ha? Bare fyll inn dine mål i “Smartfit bike fitting” systemet for å finne din ideelle størrelse. Finn din størrelse

Ramme ONE-FORTY LITE

Tilleggsinformasjon

Ramme ONE-FORTY LITE

140mm suspension travel
material: aluminium
27.5×2.6" max. wheelsize
148x12mm axle standard
BB92 bottom bracket standard

Rammestørrelse

S, M, L, XL

Farge

GREEN/ANTHRACITE

Gaffel Suntour Aion35 EVO LOR

Air
150mm suspension travel
Tapered
Lockout
51mm fork offset
27.5×2.8" max. wheelsize

Bakdemper Suntour Unair TR LOR8

lockout

Frambrems Tektro M275

2 piston

Bakbrems Tektro M275

2 piston

Styrelager

MERIDA M2339 Neck

Styre MERIDA EXPERT CC

material: aluminium
740mm width
10mm rise

Styrestem MERIDA EXPERT CC

material: aluminium
31.8mm diameter
6° stem angle
50 mm all sizes

Holker / styretape

MERIDA COMP EC

Bakgir

Shimano Deore M5100 Shadow+

SGS

Fremre girhendel

Shimano SL -MT500-IL

Bakre girhendel

Shimano Deore M5100

Sadelpinne MERIDA COMP TR

30.9mm diameter
0mm setback
S: 100mm travel seatpost – M: 125mm travel seatpost – L/XL: 150mm travel seatpost

Sadelklemme

MERIDA EXPERT

Sadel

MERIDA COMP CC

Kjede

KMC X11 NPBK

Kjededrev Shimano Deore M5100

32 teeth
170 mm-S, 175 mm-M up

Kassett Shimano Deore M5100

11-51 teeth
11 speed

Kranklager

Shimano MT500-PA pressfit

Felg MERIDA COMP TR

29mm inner width
material: aluminium
Tubeless ready (tubeless tape and valves not included)

Framdekk Kenda Regolith

29×2.4"
wire

Bakdekk Kenda Regolith

29×2.4"
wire

Nav front Shimano MT400-B

110x15mm width front hub
32 spoke holes
Centerlock

Nav bak Shimano MT400-B

148x12mm width rear hub
32 spoke holes
Centerlock

Bakaksling MERIDA COMP TR

including removeable lever, 6 allen key

bremseskive front Shimano RT10

180mm

bremseskive bak Shimano RT10

180mm

Eiker

Black stainless

Vekt 14,78 kg

weighed with 27.5" wheels and at frame size M, without pedals

Krank

170 mm-S, 175 mm-M up

Kjedefører

MTK700 SP40

NumberItem NumberNameInfoPiecesTorque NM
12294004440WASHER2
22221002254BEARING6800V2RS 19D*10D*5W6
32300011274SCREW214
42300012480SCREW110
52300012491BOLT1
62221002265BEARING6801V-2RS 21D*12D*5W2
72300011285SCREW114
82300011296BOLT1
92294004439WASHER2
102294004451WASHER8
112300011252SCREW411
122300011263BOLT4
132294001180WASHER2
142221002395BEARING3802V-2RD 24D*15D*7W2
152300011304SCREW112
162300011315BOLT1
172311004928DROPOUTDH-0531
182300010950SCREW24
192300005272SCREW15
202258003812CABLE GUIDE1
21SMART ENTRY
RammestørrelseSMLXL
Dekkstørrelse27.5″27.5″27.5″27.5″
Rammestørrelse cm41444852
ST – Seat Tubes (mm)410435475515
TT – Top Tube (mm)572596619.7643.4
CS – Chain Stays (mm)435435435435
HTA – Head Tube Angles (°)66.366.366.366.3
STA – Seat Tube Angle (°)75757575
BD – Bottom Bracket Drops (mm)21212121
HT – Head Tube Length (mm)95110125140
FL – Fork Length (mm)542542542542
R – Reach (mm)415435455475
S – Stack (mm)587601.1614.9628.6
WB – Wheel Base (mm)1144117011941222
SH – Stand Over Height (mm)708723750778
You've just added this product to the cart: