ONE-SIXTY 700

Beskrivelse

Usikker på hvilken størrelse du skal ha? Bare fyll inn dine mål i “Smartfit bike fitting” systemet for å finne din ideelle størrelse. Finn din størrelse

Tilleggsinformasjon

Ramme ONE-SIXTY LITE

165mm suspension travel
material: aluminium
27.5×2.6" max. wheelsize
148x12mm axle standard
BB92 bottom bracket standard

Rammestørrelse

S, M, L, XL

Farge

METALLIC TEAL/BLACK

Gaffel Marzocchi Z1

Air
170mm suspension travel
Tapered
37mm fork offset
27.5×2.8" max. wheelsize

Bakdemper Fox Performance Float DPX2

platform

Frambrems Shimano SLX M7120

4 piston

Bakbrems Shimano SLX M7120

4 piston

Styrelager

FSA NO.57/55E neck

Styre MERIDA EXPERT TR

material: aluminium
780mm width
20mm rise

Styrestem MERIDA EXPERT TR

material: aluminium
35mm diameter
0° stem angle
40 mm all sizes

Holker / styretape

MERIDA EXPERT EC

Bakgir Shimano XT M8100 Shadow+

SGS

Fremre girhendel

Shimano SL -MT500-IL

Bakre girhendel

Shimano XT

Sadelpinne MERIDA EXPERT TR

30.9mm diameter
0mm setback
S: 125mm travel seatpost – M 150mm travel seatpost – L/XL 170mm travel seatpost

Sadelklemme

MERIDA EXPERT

Sadel

MERIDA EXPERT CC

Kjede

KMC X12

Kjededrev Race Face Aeffect R

32 teeth
170 mm-S up

Kassett Shimano Deore M6100

10-51 teeth
12 speed

Kranklager

Race Face BB BB92– Ø24mm

Felg MERIDA EXPERT TR

29mm inner width
material: aluminium
Tubeless ready (tubeless tape and valves not included)

Framdekk Maxxis Assegai

27.5×2.5"
fold
TR DD 3C MaxxGrip

Bakdekk Maxxis Dissector

27.5×2.4"
fold
TR DD 3C MaxxTerra

Nav front Shimano SLX

110x15mm width front hub
32 spoke holes
Centerlock

Nav bak Shimano SLX

148x12mm width rear hub, 32 spoke holes
Centerlock

Bakaksling MERIDA EXPERT TR

including removeable lever, 6/4mm allen key

bremseskive front Shimano RT64

203mm

bremseskive bak Shimano RT64

180mm

Eiker

Double Butted Black stainless

Kjedekasse

MRP 1X CS

Skjermer

MERIDA MTB lite-front

Vekt 15,07 kg

weighed with 27.5" wheels and at frame size M, without pedals

Krank

170 mm-S up

Kjedefører

MTK700 SP40

Spare Parts

NumberItem NumberNameInfoPiecesTorque NM
12300011274BOLT214
22221002254BEARING6800V-2RS 19D*10D*5W6
32294004440WASHER2
42300011296BOLT112
52221002209BEARING6801V-2RS 21D*12D*5W2
62300011285SCREW112
72294004451WASHER8
82300011263BOLT412
92300011252SCREW412
102311004928DROPOUTDH-0531
112300005272SCREW15
122300010950SCREW25
132300011315BOLT114
142221002395BEARING3802V-2RD 24D*15D*7W2
152300011304SCREW114
162300012491BOLT110
172300012480SCREW110
182294004462WASHER2
192258003867CABLE GUIDE1
202300009890SCREW15
212294004439WASHER2
222300011412SCREW24
23SMART ENTRY
24SMART ENTRY
252258003812CABLE GUIDE1
26ROCKER1
RammestørrelseSMLXL
Dekkstørrelse27.5″27.5″27.5″27.5″
Rammestørrelse cm40434749
ST – Seat Tubes (mm)400430470490
TT – Top Tube (mm)559591630648
CS – Chain Stays (mm)430430430430
HTA – Head Tube Angles (°)65.365.365.365.3
STA – Seat Tube Angle (°)75757575
BD – Bottom Bracket Drops (mm)6666
HT – Head Tube Length (mm)105110125130
FL – Fork Length (mm)562562562562
R – Reach (mm)410440474490
S – Stack (mm)595599613617
WB – Wheel Base (mm)1157118912231247
SH – Stand Over Height (mm)713734757765
You've just added this product to the cart: